Witaj na Dianna-Agron.pl, polskiej stronie poświęconej aktorce i piosenkarce Diannie Agron znanej głównie z roli w serialu 'Glee'.
Witaj na najlepszej i jedynej polskiej stronie poświęconej amerykańskiej aktorce i artystce jaką jest Dianna Elise Agron. Na pewno kojarzysz Diannę z roli Quinn Fabray w popularnym serialu musicalowym "Glee", czy też z roli Sary Hart w filmie "I am number four". Na naszej stronie oprócz aktualnych informacji, ciekawostek i plotek znajdziesz galerię zdjęć, w której skład wchodzi ponad 20 000 fotografii oraz takie działy jak: fanlisting, sekcja stylu, czy serialu Glee. Zatem nie czekaj, rozgość się i poleć nasz portal znajomym. Natomiast jeśli posiadasz pytania lub jakiekolwiek sugestie i propozycje dotyczące strony, napisz do nas na oficjalny e-mail strony : diannaagronpolska@outlook.com. Odezwiemy się możliwie jak najszybciej. Pozdrawiamy Administratorki.
Dianna odwiedziła Wildlife Waystation!
Dianna odwiedziła Wildlife Waystation!
Napisane przez Minnow dnia 30.06.2012 | Skomentuj (0)

28 czerwca aktorka pojawiła się się w parku dla zwierząt Wildlife Waystation. Jest on zlokalizowany w rezerwacie Angeles National Forest na zachodzie Stanów Zjednoczonych, niedaleko Los Angeles. Rezerwat ten jest specjalnie przystosowany do środowisk każdego z zamieszkujących tam zwierzaków, są one tam pod ścisłą kontrolą i opieką pracowników oraz wolontariatu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat parku, zapraszam na stronę: wildlifewaystation.org. Do galerii natomiast trafiły 3 zdjęcia prywatne Dianny z małpką Rowdy. Aktorka skomentowała swoje przeżycia na blogu:

Spędzony czas z Rowdy wczorajszego dnia w Wildlife Waystation. Był to dzień drugi w tym jakże magicznym miejscu….Rowdy dosłownie przytulił się do mojej szyi z własnej woli. Takie słodkie zwierzę (ale nie DOMOWE, pamiętajcie o tym!).
Żyją one w bezpiecznym miejscu, pod opieką oraz rehabilitacją. Ratownicy ratują, przenoszą i zapewniają schronienie dla egzotycznych zwierząt. Wiele z nich przybywa z laboratoriów, od właścieli prywatnych..teraz mają dom. Dofinansowanie jest niesyty niskie, dlatego zrobiliśmy burzę mózgów aby im pomóc.

» Dodaj Komentarz: