After Lipo: zaawansowane zabiegi na cellulit i ujędrnianie skóry w Londynie

 Strona główna / Medycyna estetyczna - czy bezpieczna? / After Lipo: zaawansowane zabiegi na cellulit i ujędrnianie skóry w Londynie

After Lipo: zaawansowane zabiegi na cellulit i ujędrnianie skóry w Londynie

Intensywne zabiegi ujędrniające skórę/usuwające cellulit po liposukcji, vaser, smart lipo lub bodytite, stosowane przez ekspertów z wykorzystaniem zaawansowanych protokołów zabiegowych

LipoTherapeia® to nasz ekskluzywny zabieg oparty na:

 • Głęboko działająca radiofrekwencja o dużej mocy, najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza technologia napinania/liftingu skóry oraz najskuteczniejsza technologia usuwania cellulitu

 • Głęboko działająca kawitacja ultradźwiękowa o dużej mocy, najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza technologia miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej i usuwania cellulitu.

 • A co najważniejsze, nasze ekskluzywne protokoły zabiegowe, aby w pełni wykorzystać te technologie , oparte na dogłębnej wiedzy z zakresu fizyki częstotliwości radiowej i ultradźwięków oraz dopracowane w ciągu 11 lat doświadczeń (wykonano ponad 9000 zabiegów RF/ultradźwiękowych).

Dostępne tylko w naszej klinice w Marylebone w Londynie - nigdzie indziej. Typowa cena za tylną lub przednią część ud, £300/sesję, w ramach kursu 6x sesji. Typowa cena za brzuch, 200 fun

tów za sesję, w ramach kursu składającego się z 6 sesji.

"LipoTherapeia: jeśli uważasz, że Twoje ciało zasługuje na najsilniejszy BEZPIECZNY zabieg ujędrniania skóry / walki z cellulitem, bez kompromisów i chodzenia na skróty".

Zarezerwuj zabieg

Jak liposukcja i pokrewne zabiegi chirurgiczne wpływają na cellulit i jędrność skóry

LipoTherapeia® jest idealna do leczenia wiotkości/zwiotczenia skóry i cellulitu po liposukcji i wszystkich pokrewnych zabiegach chirurgicznych (liposculpture) vaser, smart lipo lub bodytite)

.
 • Po liposukcji, w wyniku usunięcia tkanki tłuszczowej, nadmiarowa skóra, która wcześniej mieściła nadmiar tkanki tłuszczowej, staje się luźna i obwisła. Liposukcja zawsze pozostawia skórę luźną.

 • Dzieje się tak nawet w przypadku tak zwanych metod chirurgii "lipo" napinających skórę: vaser, laser lipo / smart lipo i bodytite. Metody te mają na celu ujędrnienie głębokich warstw skóry poprzez spalanie ich od wewnątrz za pomocą końcówki kaniuli ultradźwiękowej (vaser), końcówki kaniuli laserowej (smart lipo / laser lipo) lub końcówki kaniuli o częstotliwości radiowej (body tite).

 • Jednak tkanka bliznowata powstała w wyniku spalania (nazywają to koagulacją tkanek, ale jest to zwykłe, stare spalanie) nie jest prawdziwą, funkcjonalną, napiętą skórą z wyrównanymi włóknami kolagenu I i III oraz elastyną - jest to wewnętrznie spalona i zbliznowaciała, dysfunkcyjna skóra z nieuporządkowanymi włóknami kolagenu I i niewielką ilością elastyny (nazywają to napinaniem skóry, ale jest to zwykła, stara tkanka bliznowata).

 • W rezultacie wytworzone utwardzenie skóry / tkanka bliznowata jest stopniowo niszczona przez organizm w ciągu kilku miesięcy, a większość osób odczuwa wiotkość skóry po tak zwanych zabiegach liposukcji "napinających skórę".

 • Z drugiej strony, w przypadku wytworzenia nadmiaru tkanki bliznowatej, jej rozpad może trwać lata, pozostawiając po sobie twarde zgrubienia. Tak więc wszystkie zabiegi liposukcji pozostawiają luźną skórę.

 • W wielu przypadkach po zabiegu pozostają nieusunięte grudki tłuszczu, które należy zredukować.

 • Z drugiej strony, liposukcja i wszystkie związane z nią zabiegi chirurgiczne usuwają tłuszcz podskórny (tj. tłuszcz pod skórą), ale nie cellulit (tłuszcz wewnątrz skóry - nikt nie chciałby usuwać swojej skóry).

 • Zatem wszystkie zabiegi liposukcji nie mają żadnego wpływu na cellulit. W rzeczywistości, jak wspomniano powyżej, lipo pozostawia skórę luźną, co z kolei sprawia, że cellulit jest bardziej widoczny. Jeśli chirurg mówi Ci, że Twój cellulit poprawi się po lipo, to po prostu kłamie.

W przypadku znacznego miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, gdy dieta i ćwiczenia nie przynoszą efektów, liposukcja jest jedynym rozwiązaniem, pomimo blizn, nierówności/blizn, wiotkości skóry i innych powikłań.

W takich przypadkach po lipo powinno się przeprowadzić skuteczny zabieg ujędrniający skórę/usuwający cellulit/usuwający nieusunięte grudki tłuszczu, aby poprawić ogólny wygląd operowanego obszaru - przynajmniej jeśli zależy Ci na luźnej skórze lub cellulicie (nie każdy się tym przejmuje i to dobrze).

Jak napiąć skórę i zmniejszyć cellulit po liposukcji, liposukcji, vaser, smart lipo i bodytite?

Dla tych, którym zależy, najlepszą technologią do napinania skóry po lub bez operacji jest radiofrekwencja o dużej mocy i głębokim działaniu (powierzchowna lub o niskiej mocy RF to strata czasu i pieniędzy).

Taką właśnie technologię oferujemy, a dodatkowo łączymy ją z kawitacją ultradźwiękową o dużej mocy i głębokim działaniu, aby uzyskać maksymalne rezultaty w redukcji cellulitu i miejscowym usuwaniu tłuszczu / modelowaniu sylwetki (powierzchowna kawitacja ultradźwiękowa o małej mocy to czysta strata czasu i pieniędzy).

[Niechirurgiczne, miejscowe usuwanie tłuszczu z głębokich tkanek za pomocą ultradźwięków/częstotliwości radiowej o dużej mocy jest idealne w przypadku małych kieszonek tłuszczu, które nie nadają się do lipo.

Poza redukcją cellulitu i napinaniem cienkiej skóry LipoTherapeia® ma również korzystny wpływ na rozstępy, więc zastosowanie tej technologii przynosi połączone korzyści

.

Technologia radiofrekwencji 4-D napinająca/liftingująca skórę

Na pośladkach, wewnętrznej stronie ud i brzuchu stosujemy technologię radiofrekwencji 4-D i protokoły zabiegowe do napinania i podnoszenia skóry.

Działa to na wszystkich głębokościach warstw tkanki związanych z napinaniem i podnoszeniem: skóra właściwa, podskóra, powięź powierzchowna i powięź pośrednia, co zapewnia maksymalne efekty napinania/ podnoszenia.

Nie ma nic silniejszego ani bardziej wszechstronnego.

Dopiero od 56. dnia po zabiegu

Należy pamiętać, że zabiegi po zabiegach kosmetycznych oferujemy dopiero od ósmego tygodnia po operacji. Skóra po zabiegach kosmetycznych jest zawsze wrażliwa i zmieniona zapalnie - często przez kilka tygodni - pomimo tego, co chirurdzy mówią przed zabiegiem.

Dlatego, aby zapewnić pacjentom jak najlepsze leczenie, zabiegi pooperacyjne oferujemy dopiero od 56. dnia po zabiegu - nie wcześniej i bez żadnych wyjątków.

Wynika to z faktu, że leczenie przed tym terminem będzie musiało być znacznie lżejsze, aby dostosować się do wrażliwych tkanek, co spowoduje, że zaoferujemy Ci gorszy stosunek jakości do ceny. Najlepiej jest odczekać kilka tygodni, aby uzyskać maksymalne efekty zabiegu.

Eksperci w dziedzinie ujędrniania skóry i walki z cellulitem

W LipoTherapeia® (49 Marylebone High Street, Londyn, W1U 5HJ / Typowa cena za intensywny zabieg na tylną lub przednią część ud £300/sesję) specjalizujemy się wyłącznie w ujędrnianiu skóry i zwalczaniu cellulitu - i w niczym innym. Jesteś więc w dobrych rękach.

Spędziliśmy ostatnie 21 lat studiując, badając i praktykując usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry oraz wykonaliśmy ponad 20 000 zabiegów (ponad 11 lat i ponad 9 000 sesji, w tym zabiegi z wykorzystaniem głębokiej tkanki, radiofrekwencji o wysokiej intensywności i ultradźwięków - najskuteczniejszych technologii redukcji cellulitu i ujędrniania skóry.

W ciągu ostatnich kilku lat ponad 100 razy opisywano nas w najlepszych publikacjach prasowych, w tym w Harper's Bazaar, Daily Mail, Glamour, Evening Standard, Metro, The Express, The Mirror, The Telegraph, The Times, Top Santé, Grazia, Aesthetic Medicine i wielu innych.

Troskliwa, profesjonalna, butikowa praktyka

 • Bez armii nachalnych sprzedawców

 • Brak twardej sprzedaży

 • Bez ciągle zmieniających się terapeutów i recepcjonistów

 • Żadnych zabiegów wykonywanych przez operatorów maszyn

 • Żadnego "zabieg działa poprzez stopienie tłuszczu", "wydobywa cellulit na powierzchnię" i tym podobnych bzdur podczas konsultacji

 • Dokładne, oparte na naukowych podstawach wyjaśnienia oraz uczciwe, realistyczne porady

 • Zabiegi są zawsze przeprowadzane przez eksperta i są spersonalizowane, dostosowane do Twoich potrzeb, po dokładnej ocenie indywidualnych cech Twojego cellulitu/rozluźnienia skóry.

LipoTherapeia x Celluence

Dla uzyskania maksymalnych rezultatów łączymy zabieg LipoTherapeia® z kremami Celluence® (do nabycia osobno).

W odróżnieniu od innych kremów do ciała dostępnych na rynku, formuły kremów Celluence® zawierają wiele naturalnych substancji czynnych w wysokich stężeniach, z których wszystkie są szeroko badane pod kątem ich działania na wszystkie aspekty cellulitu i wiotkości skóry (kolagen/elastyna, zwłóknienie, mikrokrążenie, zapalenie, uszkodzenia oksydacyjne, glikacja, gromadzenie tłuszczu):

 • Liposomalna kofeina

 • 3x Centella Asiatica/Gotu Kola aktywne molekuły

 • Forskolina (aktywna cząsteczka Coleus Forskohlii)

 • EGCG (aktywna cząsteczka zielonej herbaty)

 • Kurkumina (aktywna cząsteczka ekstraktu z kurkumy)

 • Eskulina (aktywna cząsteczka kasztanowca)

 • Kwas chlorogenowy (Aktywna cząsteczka zielonej kawy (Aktywna cząsteczka zielonej herbaty)

 • Dipeptyd hydroksyproliny

 • Dostępne biologicznie flawanole kakaowe

 • Kwas hialuronowy o średniej i niskiej masie cząsteczkowej

 • beta-sitosterol

 • alfa-, beta-, gamma- i delta- tokoferole

Kremy mogą być stosowane samodzielnie, a także przed, w trakcie i po zakończeniu kuracji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów sugerujemy 3 miesiące stosowania, raz lub dwa razy dziennie.

Więcej informacji i możliwość zakupu kremów

znajdziesz tutaj. Kup kremy

Ile sesji / Czego można się spodziewać

 • Sugerujemy średnio 6-12 sesji tygodniowo, aby uzyskać najlepsze rezultaty w większości przypadków (dwa razy w tygodniu i raz na dwa tygodnie również są absolutnie w porządku).

 • Żadnych wprowadzających w błąd twierdzeń o cudownych "kuracjach" i "przemianach ciała" po "1-4 sesjach", opartych na fałszywych zdjęciach "przed i po" (nawet przy najlepszej kuracji na świecie, Twoja skóra potrzebuje kilku regularnych zabiegów, aby się zmienić - NIE kilku sesji).

 • Żadnych sztuczek, takich jak elektromagnetyczna stymulacja mięśni (EMS), HIFU, AWT czy tripolarna RF.

 • Superintensywny, a jednocześnie superbezpieczny - bez zastrzyków - nieinwazyjny - niechirurgiczny - bez przestojów - bez siniaków - bez bólu

 • Komfortowy i relaksujący zabieg: podczas zabiegu można pracować, korzystać z mediów społecznościowych, słuchać muzyki lub po prostu zasnąć

 • 100% autentyczne zdjęcia przed i po zabiegu (nieretuszowane i wykonane przy tym samym świetle przed i po zabiegu - w przeciwieństwie do 95% zdjęć przed i po zabiegu w Internecie i na Instagramie)

 • Nacisk na edukację i obalanie mitów na temat cellulitu i ujędrniania skóry: sprawdź nasz epicki przewodnik "Jak pozbyć się cellulitu i ujędrnić skórę" (100+ porad) oraz nasze artykuły na temat radiofrekwencji i ultradźwięków.

Koszty, dostępność i sposób rezerwacji

 • Odwiedź naszą stronę rezerwacji, aby sprawdzić czas trwania zabiegów i ceny dla poszczególnych obszarów ciała oraz zarezerwować zabieg / kurs

 • Więcej informacji o naszych zabiegach znajdziesz na naszej stronie głównej

 • Skontaktuj się z nami

Zamów bezpłatną 15-minutową ocenę i konsultację z ekspertem

Potrzebujesz bezpośredniej oceny przed dokonaniem rezerwacji? Przyjdź i umów się na bezpłatną ocenę i rozmowę.

 • Z przyjemnością wysłuchamy Cię, ocenimy, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy Ci porady, nawet jeśli nie zarezerwujesz zabiegu.

 • Bez zobowiązań, bez przesadnych obietnic, bez szumu, bez nachalnej sprzedaży, bez natrętnych telefonów zwrotnych

 • Po prostu uczciwe, oparte na nauce, realistyczne i odpowiedzialne porady oparte na nauce i 21-letnim doświadczeniu

 • Zarezerwuj 15-minutową bezpłatną konsultację

Zarezerwuj zabieg