Wygładzaj zmarszczki i bruzdy z Juvederm

 Strona główna / Zabiegi dla mężczyzn / Wygładzaj zmarszczki i bruzdy z Juvederm

Wygładzaj zmarszczki i bruzdy z Juvederm

Istnieje niezliczona ilość powodów, dla których Juvederm jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów przeciwstarzeniowych na rynku. To zatwierdzone przez FDA rozwiązanie znajduje się w czołówce technologii wypełniaczy skórnych i jest w stanie zapewnić szeroki zakres imponujących ulepszeń estetycznych. Co najlepsze, zastrzyki są niechirurgiczne i praktycznie gwarantują uzyskanie świeższego i bardziej młodzieńczego wyglądu.

Leczenie zmarszczek twarzy preparatem Juvederm

Drobne linie i zmarszczki to jedne z najwcześniejszych i najbardziej zauważalnych oznak starzenia się. Ich powstawanie ma dwie podstawowe przyczyny. Kiedy zmarszczki pojawiają się wokół ust, na łuku brwiowym i wokół oczu, zwykle określa się je mianem zmarszczek dynamicznych. Są to zmarszczki, które powstają w wyniku mimiki twarzy i ruchu. Zmarszczki dynamiczne mogą zostać zniwelowane, jeśli zostaną poddane działaniu roztworów oczyszczonych białek, takich jak BOTOX.

Drugi rodzaj zmarszczek mimicznych jest jednak w dużej mierze niewrażliwy na zabiegi BOTOX. Są to tak zwane zmarszczki statyczne i są one spowodowane przez utratę objętości twarzy, które często występują w czasie. Zmarszczki te są zazwyczaj głębsze i bardziej zauważalne, i pozostają widoczne nawet wtedy, gdy żaden z mięśni wyrazowych nie jest zaangażowany. Juvederm® umożliwia natychmiastowe wypełnienie tych linii. Ten wypełniacz dermalny zastępuje utraconą objętość w zagłębieniach, aby uzyskać gładki, młodzieńczy i praktycznie pozbawiony linii wygląd.

Dlaczego i jak działa Juvederm®?

Juvederm składa się głównie z kwasu hialuronowego. Jest to kwas, który naturalnie występuje w Twojej skórze. Znajduje się on w warstwie podstawnej skóry właściwej, gdzie ma za zadanie zapewnić wsparcie strukturalne. Dzięki temu organizm z łatwością rozpoznaje i metabolizuje Juvederm®, co sprawia, że jest mało prawdopodobne, aby powodował on podrażnienia lub nieprzyjemne reakcje. Po umiejętnym wstrzyknięciu tego wypełniacza w miejsca z utratą objętości, natychmiast wiąże się on z pobliskimi komórkami skóry i zaczyna przyciągać cząsteczki wody. Ponieważ cząsteczki wody są gromadzone, wypełniacz daje zauważalny efekt wypełnienia na powierzchni skóry.

Ponieważ organizm metabolizuje Juvederm, jego efekty są tylko tymczasowe. Rezultaty będą stopniowo zanikać. Dobrą wiadomością jest to, że zabiegi te można bezpiecznie powtarzać w naszym gabinecie, aby uzyskać stałe rezultaty.