Zaawansowane zabiegi niechirurgicznego podnoszenia brzuszka w Londynie

 Strona główna / Medycyna estetyczna - czy bezpieczna? / Zaawansowane zabiegi niechirurgicznego podnoszenia brzuszka w Londynie

Zaawansowane zabiegi niechirurgicznego podnoszenia brzuszka w Londynie

Intensywne zabiegi ujędrniające skórę/usuwające cellulit w okolicy brzucha, wykonywane przez ekspertów z zastosowaniem zaawansowanych protokołów zabiegowych

LipoTherapeia® to nasz ekskluzywny zabieg oparty na:

 • Głęboko działająca, wysokoenergetyczna radiofrekwencja, najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza technologia napinania/liftingu skóry oraz najskuteczniejsza technologia usuwania cellulitu

 • Głęboko działająca kawitacja ultradźwiękowa o dużej mocy, najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza technologia miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej i usuwania cellulitu.

 • A co najważniejsze, nasze ekskluzywne protokoły zabiegowe, aby w pełni wykorzystać te technologie, oparte na dogłębnej wiedzy z zakresu fizyki częstotliwości radiowej i ultradźwięków oraz dopracowane w ciągu 11 lat doświadczeń (wykonano ponad 9000 zabiegów RF/ultradźwiękowych).

Dostępne tylko w naszej klinice w Marylebone w Londynie - nigdzie indziej. Typowa cena za niechirurgiczne podniesienie brzuszka, £200/sesja, w ramach kursu 6x sesji.

"LipoTherapeia: jeśli wierzysz, że Twoje ciało zasługuje na najsilniejsze i najlepsze BEZPIECZNE zabiegi ujędrniające skórę / zwalczające cellulit, bez kompromisów i chodzenia na skróty".

Zarezerwuj zabieg

Bezoperacyjny lifting brzuszka / Co powoduje luźną skórę i cellulit w okolicy brzucha?

LipoTherapeia® jest idealna do leczenia wiotkości/zwiotczenia skóry i cellulitu występującego w okolicy brzucha/brzucha:

 • po ciąży

 • z powodu siedzącego trybu życia

 • po latach długich godzin pracy w biurze

 • po utracie wagi

 • z powodu ciągłego postu / diety / diety jo-jo

 • po operacjach usuwania tłuszczu, które zawsze pozostawiają skórę luźną i z bardziej widocznym cellulitem: liposukcja, vaser lub smart lipo (lipo laserowe)

 • po "operacjach na cellulit", które nie zdołały zredukować cellulitu i/lub spowodowały zwiotczenie skóry: subcision, cellfina lub cellulaze

 • z powodu braku białka i polifenoli w diecie

 • z przyczyn genetycznych / hipermobilność

 • z powodu zmian hormonalnych u kobiet / antykoncepcji hormonalnej / menopauzy / HRT

 • w wyniku normalnego procesu starzenia się

Wszystkie powyższe zabiegi powodują, że skóra i głębokie tkanki łączne w okolicy brzucha/brzucha stają się luźne, obwisłe, z wyraźnym cellulitem i zwiększoną ilością tkanki tłuszczowej (nagromadzeniem tłuszczu).

Liposukcja może pomóc w pozbyciu się niechcianego tłuszczu, ale pozostawi jeszcze luźniejszą skórę i najprawdopodobniej zwłóknienia oraz nierówności. Oczywiście nie pomoże też w walce z cellulitem: liposukcja działa na głębiej położony tłuszcz podskórny, natomiast cellulit to tłuszcz bardziej powierzchowny, podskórny.

Istnieje więc prawdziwa potrzeba redukcji cellulitu/ujędrniania skóry/lokalnego usuwania tłuszczu na brzuchu, dla tych, którym na tym zależy (nie wszystkim zależy i to dobrze).

Jak podnieść/napiąć skórę i zredukować cellulit w okolicy brzucha/nadbrzusza

Najlepszą technologią napinania/liftingu brzucha/obszaru brzucha, bez uciekania się do inwazyjnych zabiegów abdominoplastyki i związanych z nimi dużych blizn i zwłóknień, jest radiofrekwencja o dużej mocy i głębokim działaniu (powierzchowna lub o niskiej mocy RF to strata czasu i pieniędzy).

[W przypadku ekstremalnego rozluźnienia skóry w okolicy brzucha jedyną opcją może być zabieg abdominoplastyki (plastyki brzucha), pomimo rozległych blizn, zwłóknień i innych zagrożeń.

Jest to technologia, którą oferujemy, a dodatkowo łączymy ją z kawitacją ultradźwiękową

o

dużej mocy i głębokim działaniu

,

aby uzyskać maksymalne rezultaty w redukcji cellulitu i miejscowym usuwaniu tłuszczu / modelowaniu sylwetki (powierzchowna lub o niskiej mocy kawitacja ultradźwiękowa to czysta strata czasu i pieniędzy).

[W przypadku ekstremalnego nagromadzenia tłuszczu w okolicy brzucha liposukcja/abdominoplastyka może być jedyną opcją, pomimo rozległych, brzydkich blizn, zwłóknień i innych niebezpieczeństw. Jednak w każdym innym przypadku absolutnie najlepszą opcją jest kawitacja ultradźwiękowa o dużej mocy i głębokim działaniu w połączeniu z radiofrekwencją.]

Oprócz redukcji cellulitu i napinania cienkiej skóry LipoTherapeia® ma również korzystny wpływ na rozstępy, więc dzięki zastosowaniu tej technologii uzyskuje się połączone korzyści.

Oczywiście ćwiczenia mięśni brzucha również pomogą w tym procesie od wewnątrz, w połączeniu ze zdrowym odżywianiem (i dietą, jeśli to konieczne).

Technologia radiofrekwencji 4-D napinająca/liftingująca skórę

Na pośladkach, wewnętrznej stronie ud i brzuchu stosujemy technologię radiofrekwencji 4-D oraz protokoły zabiegowe do napinania i podnoszenia skóry.

Działa to na wszystkich głębokościach warstw tkanki związanych z napinaniem i podnoszeniem: skóra właściwa, podskóra, powięź powierzchowna i powięź pośrednia, co zapewnia maksymalne rezultaty napinania/ podnoszenia.

Nie ma nic silniejszego ani bardziej wszechstronnego.

Uwaga na fałszywe zdjęcia brzucha przed i po

95% lub więcej zdjęć "przed i po" jest fałszywych, ale to właśnie w okolicy brzucha dochodzi do największej liczby oszustw związanych ze zdjęciami "przed i po". Równie łatwo jest wziąć głęboki wdech przed i głęboki wydech po, aby pokazać niesamowite rezultaty - oczywiście oprócz manipulacji światłem i photoshopa.

Liczba rażąco fałszywych zdjęć "przed i po", które pokazano mi na przestrzeni lat przez "szanowanych" producentów sprzętu estetycznego - oraz wykonanych przez "szanowanych" i sławnych chirurgów z Harley Street - jest zdumiewająca.

Jedną rzeczą jest zmarnowanie przez klienta 1000-3000 funtów na zabieg oparty na fałszywych zdjęciach "przed i po", a inną rzeczą jest zmarnowanie przez klinikę 100 000 funtów na bezużyteczne urządzenie oparte na tych zdjęciach. A sądząc po liczbie bezużytecznych urządzeń dostępnych na rynku (które wypróbowaliśmy i odrzuciliśmy), wiele z nich to robi, proszę mi wierzyć. Na przykład jedna z firm zarobiła setki milionów funtów, bazując na naiwności i szumie wokół siebie lekarzy/praktyków i konsumentów.

To jest powód, dla którego w przeszłości nie robiliśmy żadnych zdjęć brzucha przed i po - nie da się konkurować z tak łatwo i powszechnie popełnianymi oszustwami, jeśli chce się pozostać uczciwym i dokładnym.

Podsumowując, 95% "zdjęć brzucha przed i po" należy traktować z dużą dozą soli.

Eksperci w dziedzinie ujędrniania skóry i cellulitu

W LipoTherapeia® (49 Marylebone High Street, Londyn, W1U 5HJ / Typowa cena za intensywny zabieg na brzuch £200/sesja) specjalizujemy się wyłącznie w ujędrnianiu skóry i zwalczaniu cellulitu - i w niczym innym. Jesteś więc w dobrych rękach.

Spędziliśmy ostatnie 21 lat studiując, badając i praktykując usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry oraz wykonaliśmy ponad 20 000 zabiegów (ponad 11 lat i ponad 9 000 sesji, w tym zabiegi z wykorzystaniem głębokiej tkanki, wysokiej intensywności radiofrekwencji i ultradźwięków - najskuteczniejszych technologii redukcji cellulitu i ujędrniania skóry.

W ciągu ostatnich kilku lat ponad 100 razy opisywano nas w najlepszych publikacjach prasowych, w tym w Harper's Bazaar, Daily Mail, Glamour, Evening Standard, Metro, The Express, The Mirror, The Telegraph, The Times, Top Santé, Grazia, Aesthetic Medicine i wielu innych.

Troskliwa, profesjonalna, butikowa praktyka

 • Brak armii nachalnych sprzedawców

 • Brak twardej sprzedaży

 • Bez ciągle zmieniających się terapeutów i recepcjonistów

 • Żadnych zabiegów wykonywanych przez operatorów maszyn

 • Żadnego "zabieg działa poprzez stopienie tłuszczu", "wydobywa cellulit na powierzchnię" i tym podobnych bzdur podczas konsultacji

 • Dokładne, oparte na naukowych podstawach wyjaśnienia oraz uczciwe, realistyczne porady

 • Zabiegi są zawsze przeprowadzane przez eksperta i są spersonalizowane, dostosowane do Twoich potrzeb, po dokładnej ocenie indywidualnych cech Twojego cellulitu/rozluźnienia skóry.

LipoTherapeia x Celluence

Dla uzyskania maksymalnych rezultatów łączymy zabieg LipoTherapeia® z kremami Celluence® (do nabycia osobno).

W odróżnieniu od innych kremów do ciała dostępnych na rynku, formuły kremów Celluence® zawierają wiele naturalnych substancji czynnych w wysokich stężeniach, z których wszystkie są szeroko badane pod kątem ich działania na wszystkie aspekty cellulitu i wiotkości skóry (kolagen/elastyna, zwłóknienie, mikrokrążenie, zapalenie, uszkodzenia oksydacyjne, glikacja, gromadzenie tłuszczu):

 • Liposomalna kofeina

 • 3x Centella Asiatica/Gotu Kola aktywne molekuły

 • Forskolina (aktywna cząsteczka Coleus Forskohlii)

 • EGCG (aktywna cząsteczka zielonej herbaty)

 • Kurkumina (aktywna cząsteczka ekstraktu z kurkumy)

 • Eskulina (aktywna cząsteczka kasztanowca)

 • Kwas chlorogenowy (Aktywna cząsteczka zielonej kawy (Aktywna cząsteczka zielonej herbaty)

 • Dipeptyd hydroksyproliny

 • Dostępne biologicznie flawanole kakaowe

 • Kwas hialuronowy o średniej i niskiej masie cząsteczkowej

 • beta-sitosterol

 • alfa-, beta-, gamma- i delta- tokoferole

Kremy mogą być stosowane samodzielnie, a także przed, w trakcie i po zakończeniu kuracji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów sugerujemy 3 miesiące stosowania, raz lub dwa razy dziennie.

Więcej informacji i możliwość zakupu kremów

znajdziesz tutaj. Kup kremy

Ile sesji / Czego można się spodziewać

 • Sugerujemy średnio 6-12 sesji tygodniowo, aby uzyskać najlepsze rezultaty w większości przypadków (dwa razy w tygodniu i raz na dwa tygodnie również są absolutnie w porządku).

 • Żadnych wprowadzających w błąd twierdzeń o cudownych "kuracjach" i "przemianach ciała" po "1-4 sesjach", opartych na fałszywych zdjęciach "przed i po" (nawet przy najlepszej kuracji na świecie, Twoja skóra potrzebuje kilku regularnych zabiegów, aby się zmienić - NIE kilku sesji).

 • Żadnych sztuczek, takich jak elektromagnetyczna stymulacja mięśni (EMS), HIFU, AWT czy tripolarna RF.

 • Superintensywny, a jednocześnie superbezpieczny - bez zastrzyków - nieinwazyjny - niechirurgiczny - bez przestojów - bez siniaków - bez bólu

 • Komfortowy i relaksujący zabieg: podczas zabiegu można pracować, korzystać z mediów społecznościowych, słuchać muzyki lub po prostu zasnąć

 • 100% autentyczne zdjęcia przed i po zabiegu (nieretuszowane i wykonane przy tym samym świetle przed i po zabiegu - w przeciwieństwie do 95% zdjęć przed i po zabiegu w Internecie i na Instagramie)

 • Nacisk na edukację i obalanie mitów na temat cellulitu i ujędrniania skóry: sprawdź nasz epicki przewodnik "Jak pozbyć się cellulitu i ujędrnić skórę" (100+ porad) oraz nasze artykuły na temat radiofrekwencji i ultradźwięków.

Koszty, dostępność i sposób rezerwacji

Nasz niechirurgiczny lifting brzucha / zabieg usuwania cellulitu to intensywna kuracja zapewniająca szybkie i wyraźne rezultaty.

INTENSYWNY: 4-D niechirurgiczny lifting brzucha na 4 różnych głębokościach

 • Indywidualnie płatne sesje: £230

 • 3x sesje opłacone z góry: £220 x 3 = £660

 • 6x sesje opłacone z góry: £200 x 6 = £1200

 • 12x sesje opłacone z góry: £190 x 12 = £2280

 • 24x sesje przedpłacone: £180 x 24 = £4320

 • Sprawdź dostępność

 • Zarezerwuj pojedynczą sesję

 • Zarezerwuj kurs

Zabiegi łączone na brzuch + jeden dodatkowy obszar

Specjalnie dla brzucha oferujemy następujące popularne zabiegi łączone. Ceny można sprawdzić, klikając opcję "Zarezerwuj pojedynczą sesję" lub "Zarezerwuj kurs".

 • Brzuch + Wewnętrzna strona ud: 80 minut (rozmiar 6-10) lub 100 minut (rozmiar 12+)

  • 80 min: Sprawdź dostępność - Zarezerwujpojedynczą sesję - Zarezerwujkurs

  • 100 min: Sprawdźdostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

 • Brzuch + Przednia część ud: 80 minut (rozmiar 6-10) lub 100 minut (rozmiar 12+)

  • 80 min: Sprawdźdostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

  • 100 min: Sprawdźdostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

 • Brzuch + Górne partie ramion: 80 minut (rozmiar 6-10) lub 100 minut (rozmiar 12+)

  • 80 min: Sprawdźdostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

  • 100 min: Sprawdźdostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

 • Brzuch + Talia: 80 minut (rozmiar 6-10) lub 100 minut (rozmiar 12+)

  • 80 min: Sprawdźdostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

  • 100 min: Sprawdźdostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

 • Brzuch + Bum, bułka z bananem: 80 min (rozmiar 6-10) lub 100 min (rozmiar 12+)

  • 80 min: Sprawdźdostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

  • 100 min: Sprawdź dostępność - Zarezerwuj pojedyncząsesję - Zarezerwujkurs

Potrzebujesz więcej informacji?

 • Sprawdź naszą stronę główną, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych zabiegów.

 • Skontaktuj się z nami

 • Jeśli nasza aktualna dostępność nie jest dla Ciebie odpowiednia, zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o anulowaniu rezerwacji tutaj

 • Sprawdź naszą stronę rezerwacji, aby uzyskać informacje na temat FAQs oraz zabiegów na innych obszarach ciała

Zamów bezpłatną 15-minutową ocenę i konsultację z ekspertem

Potrzebujesz bezpośredniej oceny przed dokonaniem rezerwacji? Przyjdź do nas na bezpłatną ocenę i rozmowę.

 • Z przyjemnością wysłuchamy Cię, ocenimy, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy Ci porady, nawet jeśli nie zarezerwujesz zabiegu.

 • Bez zobowiązań, bez przesadnych obietnic, bez szumu, bez nachalnej sprzedaży, bez natrętnych telefonów zwrotnych

 • Po prostu uczciwe, oparte na nauce, realistyczne i odpowiedzialne porady oparte na nauce i 21-letnim doświadczeniu

 • Zarezerwuj 15-minutową bezpłatną konsultację