Jak iniekcje pomogą Ci pożegnać się ze zmarszczkami?

 Strona główna / Medycyna estetyczna - czy bezpieczna? / Jak iniekcje pomogą Ci pożegnać się ze zmarszczkami?

Jak iniekcje pomogą Ci pożegnać się ze zmarszczkami?

Niezależnie od tego, jak bardzo staramy się dbać o naszą skórę, lata mogą zebrać swoje żniwo. Przez długi czas uważano, że zmarszczki i linie mimiczne są częścią ceny, jaką płacimy za zbyt wiele zabawy na słońcu. Na szczęście, współczesna medycyna i zabiegi przeciwstarzeniowe dają szansę na przywrócenie naszej skórze gładszego, młodszego wyglądu. Właśnie dlatego kliniki Aesthetic Medicine & Anti-Aging Clinics oferują zabiegi Dysport i BOTOX. Dowiedz się, jak nasze preparaty iniekcyjne mogą pomóc Ci odzyskać młody wygląd. Dowiedz się również, w jaki sposób mogą one zapewnić Ci przewagę w walce z drobnymi liniami i zmarszczkami.

Korzyści płynące z zabiegów BOTOX

Kiedy myślisz o zastrzykach, które zwalczają zmarszczki, pierwszą rzeczą, jaka przychodzi Ci do głowy, jest prawdopodobnie BOTOX® Cosmetic. I nie bez powodu! To zatwierdzone przez FDA leczenie zmarszczek od lat cieszy się zaufaniem specjalistów medycznych i pacjentów. Jest to jeden z najlepiej przebadanych dostępnych zabiegów estetycznych. Jest to jeden z powodów, dla których jest on zatwierdzony do stosowania w 78 krajach.

Niestety, kiedy się uśmiechamy, marszczymy czoło lub podnosimy brwi, może to z czasem prowadzić do powstania drobnych zmarszczek. Jest to wynik wielokrotnego kurczenia się mięśni twarzy w celu wykonania tych gestów. Jednak BOTOX® Cosmetic może zająć się zmarszczkami, które pojawiają się w wielu różnych obszarach twarzy. Jest on stosowany w celu zmniejszenia widoczności kurzych łapek, linii zmarszczek i zmarszczek na czole.

Kiedy BOTOX® Cosmetic jest wstrzykiwany do mięśni twarzy, pomaga im się tymczasowo zrelaksować. Może to złagodzić zmarszczki i sprawić, że skóra stanie się gładsza. Dzięki bezpiecznej i szybkiej 10-minutowej sesji pacjenci mogą zobaczyć rezultaty redukcji zmarszczek, które utrzymują się do czterech miesięcy! Po tym czasie konieczne będą dodatkowe zabiegi, aby utrzymać ten wygląd.

Jak Dysport® może pomóc w kłopotliwych obszarach brwi

Dysport® jest zabiegiem, który jest przeznaczony specjalnie do umiarkowanych lub ciężkich zmarszczek między brwiami dla pacjentów poniżej 65 roku życia. Wykorzystuje on oczyszczoną postać toksyny botulinowej, która rozluźnia mięśnie, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek. Zastrzyki są kierowane do pięciu punktów w brwiach za pomocą bardzo małej igły. Obejmuje to dwa punkty w mięśniu marszczącym nad brwiami i jeden pomiędzy brwiami w mięśniu procerus. Podobnie jak w przypadku BOTOX® Cosmetic, czas zabiegu jest krótki, zazwyczaj trwa od 10 do 20 minut. Rezultaty mogą utrzymywać się nawet do czterech miesięcy!