Czy Kybella to właściwa opcja dla mnie?

 Strona główna / Medycyna estetyczna - czy bezpieczna? / Czy Kybella to właściwa opcja dla mnie?

Czy Kybella to właściwa opcja dla mnie?

Nie jesteś zadowolony z profilu swojej twarzy? Nie jesteś sam. Podwójne podbródki to zaskakująco częsty problem wśród ludzi. Jest to obszar, który jest niewiarygodnie trudny do zwalczenia poprzez dietę i ćwiczenia. Na szczęście Kybella® jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na uzyskanie rezultatów, o których marzyłeś. Zabieg ten zabija komórki tłuszczowe, dając Ci długotrwałe rezultaty, które pojawiają się stopniowo.

Jak działa Kybella®?

Kybella® jest wytwarzana z syntetycznej wersji kwasu deoksycholowego, który naturalnie występuje w Twoim organizmie. Ten ważny kwas bierze udział w rozkładzie i wchłanianiu tłuszczu z pożywienia. Kiedy syntetyczna wersja jest strategicznie wstrzykiwana w podbródek, komórki tłuszczowe są niszczone i nie są w stanie ponownie gromadzić tłuszczu w przyszłości. Twój organizm wykonuje resztę pracy poprzez wypłukiwanie zniszczonego tłuszczu. Ponieważ komórki nie mogą magazynować tłuszczu w przyszłości, nie będziesz potrzebował kolejnych zabiegów po osiągnięciu optymalnych rezultatów.

Liczba potrzebnych zastrzyków może być różna. Jest to coś, co można omówić podczas indywidualnej konsultacji. Dla niektórych osób jeden zabieg jest wystarczający, aby uzyskać pożądany profil twarzy. W przypadku innych osób może być konieczne przeprowadzenie kilku sesji.

Dlaczego warto wybrać Kybella®?

Jest to bardzo popularna opcja zabiegowa z wielu powodów. Osoby z umiarkowanym lub poważnym wypełnieniem podprogowym uwielbiają ten zabieg, ponieważ:

  • Nie ma żadnych przestojów
  • Jest szybki i skuteczny
  • Jest to zabieg zatwierdzony przez FDA
  • Uzyskuje się stopniowe rezultaty, które wyglądają i czują się bardzo naturalnie
  • Komórki tłuszczowe są niszczone, co daje długotrwałe rezultaty
  • Zwiększa poczucie własnej wartości i pozwala osiągnąć to, czego nie udało się osiągnąć dzięki diecie i ćwiczeniom.

Kto jest idealnym kandydatem do Kybella®?

Wciąż zastanawiasz się, czy Kybella® jest właściwym wyborem dla Ciebie? Kybella® jest jedynym preparatem do wstrzykiwania zatwierdzonym przez FDA do niszczenia komórek tłuszczowych pod podbródkiem. Każda osoba dorosła, której przeszkadza wygląd podwójnego podbródka powinna rozważyć tę opcję leczenia.