Co sprawia, że KYBELLA jest najpopularniejszą metodą leczenia podwójnego podbródka?

 Strona główna / Medycyna estetyczna - czy bezpieczna? / Co sprawia, że KYBELLA jest najpopularniejszą metodą leczenia podwójnego podbródka?

Co sprawia, że KYBELLA jest najpopularniejszą metodą leczenia podwójnego podbródka?

Podwójne podbródki są czymś dość powszechne zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, i może pojawić się w okresie wczesnej dorosłości. Wspaniała wiadomość jest taka, że można zrobić z tym coś, co jest szybkie, bezpieczne i naprawdę rozpuszcza tłuszcz podbródkowy. KYBELLA® to wspaniały zabieg kosmetyczny na podwójny podbródek, który rozpuszcza komórki tłuszczowe poprzez serię zastrzyków. Jest to zabieg niechirurgiczny i szybko staje się najgorętszym trendem kosmetycznym.

Tłuszcz podprogowy

KYBELLA® celuje w kieszonkę tłuszczową pod podbródkiem, znaną również jako tłuszcz podpachowy. Lek wydawany na receptę zawiera syntetyczny kwas deoksycholowy, który atakuje komórki tłuszczowe i rozpuszcza je. Ta prosta metoda leczenia podwójnego podbródka może na nowo zdefiniować kształt i kontury linii żuchwy bez konieczności poddawania się kosztownej operacji chirurgicznej lub liposukcji. Twój profil może zmienić się dość radykalnie. Podmentalny tłuszcz może dotyczyć zarówno młodych, jak i starszych osób ze względu na czynniki takie jak genetyka, waga i hormony.

Szybkie rezultaty

W dzisiejszych czasach kobiety i mężczyźni poszukują zabiegów kosmetycznych, które nie wymagają przestojów i dają trwałe rezultaty. KYBELLA® działa precyzyjnie i skutecznie, a już po kilku zabiegach klient zauważa znaczące zmiany. Zazwyczaj już po drugiej sesji leczenia podwójnego podbródka następuje punkt zwrotny, a kobiety i mężczyźni chwalą się, że tłuszcz z ich podbródka zaczyna znikać. Wyniki pojawiają się na tyle stopniowo, że wyglądają naturalnie, więc nikt nie będzie musiał wiedzieć, że otrzymałeś leczenie podwójnego podbródka.

Status gwiazdy

KYBELLA® niemal natychmiast osiągnęła sukces jako najbardziej popularny zabieg na podwójny podbródek na całym świecie. W Hollywood ten zabieg kosmetyczny przyciąga zarówno młodych, jak i starszych klientów. Zabieg ten jest świetną opcją dla niemal każdego, kto chce pozbyć się podwójnego podbródka, niezależnie od przyczyny.

Gwiazdy telewizyjnego reality show "VanderPump Rules" wypróbowały ostatnio zabiegi KYBELLA®, aby wyostrzyć linię szczęki i przyznały, że zabieg jest bardzo skuteczny. Brittany Cartwright z radością wyjawiła swoim 885 000 fanom w mediach społecznościowych, że to właśnie dzięki KYBELLA® jej podwójny podbródek zniknął. Jest zachwycona rezultatami.

Jeśli chodzi o podwójny podbródek, nie jesteś sama, a czasami jest to kwestia genetyczna, która nie ma nic wspólnego z przyrostem wagi. Dzisiejsze postępy w dziedzinie zabiegów kosmetycznych są niewiarygodne, a zastrzyki KYBELLA® są tego doskonałym przykładem. Kto nie chciałby mieć ostrzejszej linii żuchwy bez operacji?