KYBELLA do dyskretnego leczenia podwójnego podbródka

 Strona główna / Medycyna estetyczna - czy bezpieczna? / KYBELLA do dyskretnego leczenia podwójnego podbródka

KYBELLA do dyskretnego leczenia podwójnego podbródka

Jeśli chodzi o wybór metody leczenia podwójnego podbródka, niewiele opcji jest tak skutecznych i dyskretnych, jak zastrzyki KYBELLA®. Ten innowacyjny produkt pomógł tysiącom pacjentów pozbyć się niechcianego tłuszczu i zwiotczałej tkanki, a być może to właśnie jego potrzebujesz, aby wyrzeźbić linię szczęki, o której zawsze marzyłaś. W ciągu kilku tygodni od pierwszej wizyty Twój podwójny podbródek może rozpłynąć się na Twoich oczach, ponieważ podskórny tłuszcz jest usuwany z Twojego ciała. Jeśli jesteś zmęczony radzenia sobie z obwisłych tkanek miękkich tuż pod brodą, a następnie należy rozważyć ten zabieg podwójnego podbródka.

Czynniki ryzyka wystąpienia podwójnego podbródka

Większość ekspertów zgadza się, że można zmniejszyć ryzyko wystąpienia podwójnego podbródka, ale niektóre czynniki ryzyka są całkowicie poza kontrolą. Pacjent może pozostać przy zdrowej wadze przez całe życie i nadal zmagać się z niechcianym tłuszczem pod brodą w pewnym momencie. Wraz z wiekiem naskórek ulega uszkodzeniu i właśnie wtedy pojawiają się problemy z wiotkością skóry. Ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych może opóźnić te problemy na krótki okres czasu, ale nie ma gwarancji, że uda się ich uniknąć na zawsze. Kiedy skóra zaczyna wiotczeć, a tkanka tłuszczowa gromadzi się wzdłuż linii żuchwy, należy rozważyć profesjonalne zabiegi, jeśli zależy nam na długoterminowym rozwiązaniu.

Wgląd w zastrzyki KYBELLA®

Po zjedzeniu prawie każdego rodzaju tłuszczu, jelita wytwarzają substancję zwaną kwasem deoksycholowym. Zadaniem tego kwasu jest rozkładanie tłuszczów, aby mogły być metabolizowane. Kilkadziesiąt lat temu zespół badaczy odkrył sposób na stworzenie syntetycznego kwasu deoksycholowego. Kiedy ta syntetyczna substancja jest wstrzykiwana z powrotem do skóry pacjenta, atakuje pobliskie komórki tłuszczowe, pozostawiając resztę tkanki miękkiej nietkniętą. Po tym jak kwas wejdzie w kontakt z komórkami tłuszczowymi, ich ściany zaczną się rozpadać. Twój organizm zaatakuje i usunie te komórki, tak jakby były one metabolizowane w sposób naturalny.

Twoje leczenie podwójnego podbródka

Mimo że wszystkie zabiegi KYBELLA® są dostosowywane do indywidualnych potrzeb pacjenta, większość wizyt przebiega według tych samych kroków. Pierwszym krokiem w tym procesie jest dokładne oczyszczenie i odkażenie miejsca zabiegu. Następnie jeden z członków naszego zespołu będzie mógł zaznaczyć miejsce wstrzyknięć. Zastrzyki KYBELLA® trwają tylko kilka chwil, a po ich wykonaniu mogą Państwo natychmiast udać się do domu lub wrócić do pracy.