Kto powinien rozważyć zastosowanie wypełniaczy?

 Strona główna / Medycyna estetyczna - czy bezpieczna? / Kto powinien rozważyć zastosowanie wypełniaczy?

Kto powinien rozważyć zastosowanie wypełniaczy?

Wypełniacze do twarzy szybko stały się ulubionymi zabiegami kosmetycznymi pozwalającymi zachować młody wygląd i łatwo zrozumieć, dlaczego. Te materiały wstrzykiwane są bezpieczne, mało inwazyjne, niedrogie i działają niemal natychmiastowo, zapewniając rezultaty, a co najlepsze, wypełniacze nie wymagają kosztownych zabiegów chirurgicznych ani przestojów. Czego tu nie kochać, prawda? Te preparaty do wstrzykiwania są odpowiednie dla osób dorosłych o wszystkich typach i odcieniach skóry, a do wyboru jest wiele różnych wypełniaczy. Jeśli chcesz wyglądać na wypoczętą, młodą i nie przesadzoną, wskocz do tego pięknego pociągu.

Ogólne starzenie się skóry, uszkodzenia słoneczne

Wypełniacze zostały opracowane w celu odmłodzenia twarzy i szyi poprzez wypełnienie zmarszczek i fałdów oraz dodanie liftingu i objętości obszarom, które zwiotczały i/lub stały się puste. Te tymczasowe poprawki urody mogą trwać od czterech miesięcy do dwóch lat w zależności od wybranego rodzaju zastrzyku. Serum poprawia również kontury twarzy, które zostały uszkodzone przez silne promienie słoneczne i ogólne starzenie się, które występują u każdej osoby z czasem.

Ponadto, wypełniacze przyczyniają się do długotrwałej poprawy stanu skóry poprzez wywieranie nacisku na fibroblasty w warstwie skóry właściwej w celu stymulowania produkcji kolagenu. Kolagen to białko zapobiegające powstawaniu zmarszczek, które pozwala skórze zachować elastyczność i właściwą strukturę.

Kwas hialuronowy i nie tylko

Klienci pokochali wypełniacze z kwasem hialuronowym (HA), ponieważ żelowe formuły pozwalają technikom medycyny estetycznej łatwiej rzeźbić twarz, nadając jej uniesienie i objętość. Wypełniacze HA pozwalają uzyskać gładkie kontury i mogą służyć do wielu niesamowitych celów kosmetycznych, takich jak wypełnianie fałdów nosowo-wargowych i linii marionetki, spulchnianie ust i powierzchownych linii wokół ust, wypełnianie obwódek pod oczami, ukrywanie obwisłości wzdłuż linii żuchwy, wypełnianie wgłębień w podbródku oraz dodawanie objętości i krągłości skroniom i policzkom.

Kolejną opcją do wypróbowania jest Radiesse, składający się z hydroksyapatytu wapnia. Ma on gęstszą konsystencję i może nadać rzeźbę wzdłuż podbródka i linii żuchwy oraz zwiększyć objętość policzków. Rezultaty stosowania Radiesse utrzymują się od roku do dwóch lat.

Preparat Sculptra jest również stosowany jako wypełniacz w przypadku twarzy, które są szczególnie chude i pozbawione objętości. Formuła kwasu poli-L-mlekowego pobudza skórę do wytwarzania nowego kolagenu w miejscu wstrzyknięcia. Rezultatem jest stopniowy, ale stały efekt wypełnienia.