Po ciąży: zaawansowane zabiegi ujędrniające skórę i zwalczające cellulit

 Strona główna / Medycyna estetyczna - czy bezpieczna? / Po ciąży: zaawansowane zabiegi ujędrniające skórę i zwalczające cellulit

Po ciąży: zaawansowane zabiegi ujędrniające skórę i zwalczające cellulit

Intensywne zabiegi ujędrniania skóry/ usuwania cellulitu po ciąży, wykonywane przez ekspertów z zastosowaniem zaawansowanych protokołów zabiegowych

LipoTherapeia® to nasz ekskluzywny zabieg oparty na:

 • Głęboko działająca, wysokoenergetyczna radiofrekwencja, najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza technologia napinania/liftingu skóry oraz najskuteczniejsza technologia usuwania cellulitu

 • Głęboko działająca kawitacja ultradźwiękowa o dużej mocy, najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza technologia miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej i usuwania cellulitu.

 • A co najważniejsze, nasze ekskluzywne protokoły zabiegowe, aby w pełni wykorzystać te technologie, oparte na dogłębnej wiedzy z zakresu fizyki częstotliwości radiowej i ultradźwięków oraz dopracowane w ciągu 11 lat doświadczeń (wykonano ponad 9000 zabiegów RF/ultradźwiękowych).

Dostępne tylko w naszej klinice w Marylebone w Londynie - nigdzie indziej. Typowa cena za tylną lub przednią część ud, £300/sesję, w ramach kursu 6x sesji. Typowa cena za brzuch, 200 fun

tów za sesję, w ramach kursu składającego się z 6 sesji.

"LipoTherapeia: jeśli wierzysz, że Twoje ciało zasługuje na najsilniejsze i najlepsze BEZPIECZNE zabiegi ujędrniania skóry / usuwania cellulitu, bez kompromisów i chodzenia na skróty".

Zarezerwuj zabieg

Napinanie skóry i usuwanie cellulitu po ciąży / Co powoduje luźną skórę i cellulit w czasie ciąży?

LipoTherapeia® jest idealna do leczenia wiotkości/zwiotczenia skóry i cellulitu po ciąży. W czasie ciąży:

 • Wysoki poziom estrogenu stymuluje gromadzenie się tłuszczu i zatrzymywanie wody w organizmie podczas ciąży

 • Nadmierne jedzenie i ograniczenie ćwiczeń również prowadzi do gromadzenia się tłuszczu

 • Tkanka łączna staje się luźna, co prowadzi do wiotkości skóry

 • Rozciągnięcie skóry prowadzi do zwłóknienia przegród w podskórnej warstwie skóry (głęboka warstwa skóry)

 • Zatrzymanie wody

Wszystkie powyższe czynniki powodują, że skóra i głębokie tkanki łączne na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach stają się luźne, zwiotczałe, z wyraźnym cellulitem i zwiększoną ilością tkanki tłuszczowej (akumulacją tłuszczu).

 • Najlepszym sposobem zapobiegania cellulitowi w czasie ciąży jest wejście w ciążę w dobrej kondycji, szczupłej sylwetce i prowadzenie zdrowego, naturalnego trybu życia (zdrowe odżywianie, dużo delikatnego ruchu) oraz utrzymanie tego trybu życia w czasie ciąży.

 • Masaż na cellulit w czasie ciąży również pomoże, ale bardziej skuteczne, oparte na technologii zabiegi nie są dozwolone w czasie ciąży.

 • Ponadto w czasie ciąży można stosować proste kremy z podstawowymi składnikami, takimi jak witamina E lub C. Mogą one pomóc w uniknięciu rozstępów, ale bardziej zaawansowane preparaty nie są dozwolone.

Po ciąży ćwiczenia i zdrowe odżywianie mogą pomóc w redukcji cellulitu, w bardzo powolny sposób, ale w większości przypadków nie są wystarczające.

Liposukcja może pomóc w pozbyciu się niechcianego tłuszczu, ale pozostawi po sobie jeszcze luźniejszą skórę i najprawdopodobniej zwłóknienia oraz nierówności. I oczywiście nie pomoże w walce z cellulitem: liposukcja działa na głębiej położony tłuszcz podskórny, a cellulit to tłuszcz bardziej powierzchowny, podskórny.

Istnieje więc prawdziwa potrzeba redukcji cellulitu/ujędrniania skóry/lokalnego usuwania tłuszczu po ciąży, dla tych, którym na tym zależy (nie wszystkim zależy i to dobrze).

Jak podnieść/napiąć skórę i zredukować cellulit po ciąży

Najlepszą technologią do ujędrniania/liftingu i redukcji cellulitu (niezależnie od ciąży) jest radiofrekwencja o dużej mocy i głębokim działaniu (powierzchowna lub o niskiej mocy RF to strata czasu i pieniędzy).

[W przypadku ekstremalnego rozluźnienia skóry po ciąży, jedynym wyjściem może być zabieg chirurgiczny, pomimo powstawania blizn, zwłóknień i innych niebezpieczeństw.

Jest to technologia, którą oferujemy, a dodatkowo łączymy ją z kawitacją ultradźwiękową

o

dużej mocy i głębokim działaniu

,

aby uzyskać maksymalne rezultaty w redukcji cellulitu i miejscowym usuwaniu tłuszczu / modelowaniu sylwetki (powierzchowna kawitacja ultradźwiękowa o małej mocy to czysta strata czasu i pieniędzy

).

[W przypadku ekstremalnego nagromadzenia tłuszczu jedynym wyjściem może być liposukcja/abdominoplastyka, pomimo rozległej brzydkiej blizny, zwłóknień i innych niebezpieczeństw. Jednak w każdym innym przypadku absolutnie najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie kawitacji ultradźwiękowej o dużej mocy i głębokim działaniu w połączeniu z radiofrekwencją.]

Oprócz redukcji cellulitu i napinania cienkiej skóry LipoTherapeia® ma również korzystny wpływ na rozstępy, dzięki czemu stosowanie tej technologii przynosi połączone korzyści

.

Zabiegi można rozpocząć zaraz po karmieniu piersią (niestety, nie oferujemy naszych zabiegów w okresie karmienia piersią).

Technologia radiofrekwencji 4-D napinająca/liftingująca skórę

Na pośladkach, wewnętrznej stronie ud i brzuchu stosujemy technologię radiofrekwencji 4-D i protokoły zabiegowe do napinania i liftingu skóry.

Działa to na wszystkich głębokościach warstw tkanki związanych z napinaniem i podnoszeniem: skóra właściwa, podskóra, powięź powierzchowna i powięź pośrednia, zapewniając maksymalne rezultaty napinania/ podnoszenia.

Nie ma nic silniejszego ani bardziej wszechstronnego.

Eksperci w dziedzinie ujędrniania skóry i cellulitu

W LipoTherapeia® (49 Marylebone High Street, Londyn, W1U 5HJ / Typowa cena za tylną lub przednią część ud £300/sesję) specjalizujemy się wyłącznie w napinaniu skóry i zwalczaniu cellulitu - i w niczym innym. Jesteś więc w dobrych rękach.

Spędziliśmy ostatnie 21 lat studiując, badając i praktykując usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry. Wykonaliśmy ponad 20 000 zabiegów (przez ponad 11 lat i ponad 9 000 sesji, w tym zabiegi z wykorzystaniem głębokiej tkanki, radiofrekwencji o wysokiej intensywności i ultradźwięków - najskuteczniejszych technologii redukcji cellulitu i ujędrniania skóry.

W ciągu ostatnich kilku lat ponad 100 razy opisywano nas w najlepszych publikacjach prasowych, w tym w Harper's Bazaar, Daily Mail, Glamour, Evening Standard, Metro, The Express, The Mirror, The Telegraph, The Times, Top Santé, Grazia, Aesthetic Medicine i wielu innych.

Troskliwa, profesjonalna, butikowa praktyka

 • Bez armii nachalnych sprzedawców

 • Brak twardej sprzedaży

 • Bez ciągle zmieniających się terapeutów i recepcjonistów

 • Żadnych zabiegów wykonywanych przez operatorów maszyn

 • Żadnego "zabieg działa poprzez stopienie tłuszczu", "wydobywa cellulit na powierzchnię" i tym podobnych bzdur podczas konsultacji

 • Dokładne, oparte na naukowych podstawach wyjaśnienia oraz uczciwe, realistyczne porady

 • Zabiegi są zawsze przeprowadzane przez eksperta i są spersonalizowane, dostosowane do Twoich potrzeb, po dokładnej ocenie indywidualnych cech Twojego cellulitu/rozluźnienia skóry.

 

LipoTherapeia x Celluence

Dla uzyskania maksymalnych rezultatów łączymy zabieg LipoTherapeia® z kremami Celluence® (do nabycia osobno).

W odróżnieniu od innych kremów do ciała dostępnych na rynku, formuły kremów Celluence® zawierają wiele naturalnych substancji czynnych w wysokich stężeniach, z których wszystkie są szeroko badane pod kątem ich działania na wszystkie aspekty cellulitu i wiotkości skóry (kolagen/elastyna, zwłóknienie, mikrokrążenie, zapalenie, uszkodzenia oksydacyjne, glikacja, gromadzenie tłuszczu):

 • Liposomalna kofeina

 • 3x Centella Asiatica/Gotu Kola aktywne molekuły

 • Forskolina (aktywna cząsteczka Coleus Forskohlii)

 • EGCG (aktywna cząsteczka zielonej herbaty)

 • Kurkumina (aktywna cząsteczka ekstraktu z kurkumy)

 • Eskulina (aktywna cząsteczka kasztanowca)

 • Kwas chlorogenowy (Aktywna cząsteczka zielonej kawy (Aktywna cząsteczka zielonej herbaty)

 • Dipeptyd hydroksyproliny

 • Dostępne biologicznie flawanole kakaowe

 • Kwas hialuronowy o średniej i niskiej masie cząsteczkowej

 • beta-sitosterol

 • alfa-, beta-, gamma- i delta- tokoferole

Kremy mogą być stosowane samodzielnie, a także przed, w trakcie i po zakończeniu kuracji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów sugerujemy 3 miesiące stosowania, raz lub dwa razy dziennie.

(Kremy Celluence® mogą być stosowane wyłącznie po zakończeniu karmienia piersią - NIE w czasie ciąży i karmienia piersią.)

Więcej informacji i możliwość zakupu krem

ów znajdziesz

tutaj

. Kup kremy

Ile sesji / Czego można się spodziewać

 • Sugerujemy średnio 6-12 sesji tygodniowo, aby uzyskać najlepsze rezultaty w większości przypadków (dwa razy w tygodniu i raz na dwa tygodnie również są absolutnie w porządku).

 • Żadnych wprowadzających w błąd twierdzeń o cudownych "kuracjach" i "przemianach ciała" po "1-4 sesjach", opartych na fałszywych zdjęciach "przed i po" (nawet przy najlepszej kuracji na świecie, Twoja skóra potrzebuje kilku regularnych zabiegów, aby się zmienić - NIE kilku sesji).

 • Żadnych sztuczek, takich jak elektromagnetyczna stymulacja mięśni (EMS), HIFU, AWT czy tripolarna RF.

 • Superintensywny, a jednocześnie superbezpieczny - bez zastrzyków - nieinwazyjny - niechirurgiczny - bez przestojów - bez siniaków - bez bólu

 • Komfortowy i relaksujący zabieg: podczas zabiegu można pracować, korzystać z mediów społecznościowych, słuchać muzyki lub po prostu zasnąć

 • 100% autentyczne zdjęcia przed i po zabiegu (nieretuszowane i wykonane przy tym samym świetle przed i po zabiegu - w przeciwieństwie do 95% zdjęć przed i po zabiegu w Internecie i na Instagramie)

 • Nacisk na edukację i obalanie mitów na temat cellulitu i ujędrniania skóry: sprawdź nasz epicki przewodnik "Jak pozbyć się cellulitu i ujędrnić skórę" (100+ porad) oraz nasze artykuły na temat radiofrekwencji i ultradźwięków.

Koszty, dostępność i sposób rezerwacji

 • Odwiedź naszą stronę rezerwacji, aby sprawdzić czas trwania zabiegów i ceny dla poszczególnych obszarów ciała oraz zarezerwować zabieg / kurs

 • Więcej informacji o naszych zabiegach znajdziesz na naszej stronie głównej

 • Skontaktuj się z nami

Zarezerwuj 15 minut na bezpłatną ocenę i konsultację z ekspertem

Potrzebujesz bezpośredniej oceny przed dokonaniem rezerwacji? Przyjdź i umów się na bezpłatną ocenę i rozmowę.

 • Z przyjemnością wysłuchamy Cię, ocenimy, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy Ci porady, nawet jeśli nie zarezerwujesz zabiegu.

 • Bez zobowiązań, bez przesadnych obietnic, bez szumu, bez nachalnej sprzedaży, bez natrętnych telefonów zwrotnych

 • Po prostu uczciwe, oparte na nauce, realistyczne i odpowiedzialne porady oparte na nauce i 21-letnim doświadczeniu

 • Zarezerwuj 15-minutową bezpłatną konsultację